Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Верона се завърна на победния път

Отборът на Верона се завърна на победния път в калчото, след като победи у дома с 3:1 новака Беневенто в двубой от шестия кръг на Серия А. Това беше първи успех за веронци от 27 септември насам, когато надвиха Удинезе, а след това записаха три мача без победа.

Тон за успеха даде Антонин Барак, който откри резултата в 17-ата минута. Джанлука Лападула изравни в 56-ата, но отново Барак изведе своите напред в 63-ата. Дарко Лазович оформи крайното 3:1 в 77-ата минута.

Така Верона събра 11 точки и се изкачи на седмата позиция, докато Беневенто с 6 върви 14-и. В следващия кръг Верона има тежък тест срещу лидера Милан.