Проблеми за Хофенхайм преди мача с Унион

Проблеми за Хофенхайм преди мача с Унион

Андрей Крамарич, Павел Кадержабек и Касим Адамс няма да бъдат в състава на Хофенхайм за мача от Първа Бундеслига срещу Унион (Берлин), заяви старши треньорът на отбора Себастиан Хьонес.

Тримата футболисти бяха под карантина и ще преминат нови PCR-тестове за коронавирус. Преди около две седмици Крамарич и Адамс дадоха положителни проби за Ковид-19, докато Кадержабек беше в изолация заради контакти с болен член на своето семейство.

Хьонес потвърди, че Андрей Крамарич, Павел Кадержабек и Касим Адамс се чувстват добре, но все още е рано да се завърнат в състава. Хофенхайм играе срещу Унион в понеделник вечерта. "Хофе" заема десето място в класирането в шампионата на Германия.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.8/6/2025
🥰🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ?? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички