Кризата в Сент Етиен се задълбочи (видео)

Сент Етиен записа пета поредна загуба в Лига 1, след като отстъпи с 0:1 в домакинството си на Монпелие. Единственото попадение в мача падна още в 14-ата минута и бе дело на Мавидиди.

Монпелие също не бе в добра форма преди днешния мач, като нямаше успех в последните си четири срещи, но след този успех временно се изкачи на пето място в класирането.

И двата отбора не създадоха много положения. Гостите се възползваха от слабата форма на съперника и имаха предимство през първото полувреме. На два пъти те пропуснаха да удвоят аванса си преди почивката. През втората част Сент Етиен подобри играта си, но разчиташе основно на центрирания и така и не стигна до гол.