Херо: Голямата амбиция да спечелим ни изигра лоша шега

Наставникът на Берое Димитър Димитров обяви след домакинското поражене с 0:1 от Арда, че причините за поражението са пропуските през първата част.

“Не успяхме да си реализираме ситуациите през първото полувреме. Бяхме доминантен отбор. Получихме ранен гол през второто полувреме и организацията ни тотално се развали. Арда беше прибран почти до линията на пеналта. Когато играеш открито, има риск от контраатаки.

Наруши ни се организацията и там трябва да търсим причините. Причините за загубата са изцяло в нас.

Кукула не е подготвен, не е в оптимално състояние. Фуртадо не е готов.

Ако бяхме реализирали едно положение, щеше да спечелим лесно. Голямата амбиция да спечелим ни изигра лоша шега. Имаше напражение, прибързаност”, обясни Херо, след което допълни:

“Трябва да бъдем по-концентрирани пред гола. Малко по-организирани, даже да получим гол. Всеки може да получи гол. Не трябва да се нарушава организацията и да сипеш центрирания от всяка точка на терена”, допълни Димитров.