Треньорът на Антверпен: Чувстваме се аутсайдери, искаме просто да се забавляваме

Лудогорец се оказа безпомощен срещу Антверпен (видео+галерия)

Старши треньорът на Антверпен Иван Леко коментира победата на своя тим над Лудогорец в първия мач от груповата фаза на Лига Европа. Белгийският тим успя да обърне разградчани и да се наложи с 2:1 като гост.

“Истината е, че доминирахме първото полувреме срещу един добър отбор. Важното в Европа обаче е да хванеш момента, Лудогорец успяха да го хванат, но ние го обърнахме. Имаше липса на концентрация и фокус в този момент при гола.

Влязохме добре второто полувреме заради доброто първо, но пропуснахме няколко секунди. Чувстваме се аутсайдери в тази група, искаме да се забавляваме и да печелим всеки мач, но осъзнаваме къде се намираме. Фокусираме се върху следващата среща, в която искаме да победим отново”, заяви Леко.