Апоел Беер Шева тресна Славия Прага

Израелският Апоел Беер Шева тресна като домакин с 3:1 чешкия Славия Прага в двубой от първия кръг на груповата фаза в Лига Европа. Израелският тим излезе на втората позиция в група С, където в същото време Байер Леверкузен разгроми с 6:2 френския Ница.

Резултатът беше открит в края на първото полувреме, когато след неразбирателство в отбраната на чехите Агудело откри. Резултатът се задържа до 75-ата минута. Тогава чехите си върнаха усмивките с попадение на Провод, но с два гола на Аколаце в рамките на 2 минути Апоел си подпечата успеха.

АПОЕЛ (БЕЕР ШЕВА) - СЛАВИЯ (ПРАГА) 3:1
1:0 - Агудело (45)
1:1 - Провод (75)
2:1 - Аколаце (86)
3:1 - Аколаце (88)