Рен и Краснодар си размениха два бързи гола (видео)

Рен и Краснодар не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду си от първия кръг в група "Е" на Шампионската лига. Двубоят на "Роазон Парк" завърши 1:1, като съперниците си размениха два бързи гола в рамките на три минути през втората част. Домакините поведоха от дузпа чрез Серу Гираси, а Кристиан Рамирес изравни в 59-ата.

Едуардо Камавинга бе най-активен от състава на Рен през първото полувреме. Той на два пъти отправи опасни удари, като първият от тях профуча над напречната греда, а вторият бе спасен от Матвей Сафонов.

В същото време Даниил Уткин пропусна добра възможност за гостите в 32-ата минута, като стреля по земя, но в последния момент ударът му бе блокиан от защитник.

Рен получи дузпа в 56-ата минута, когато Мартен Терие нахлу в пеналта и бе препънат в гръб. Гираси изпълни наказателия удар и бе точен за 1:0.

Само три минути по-късно обаче Краснодар изравни. Рамирес финтира защитник на ъгъла на наказателното поле и със силен шут не остави шансове на вратаря за 1:1.

Така двата тима записаха по една точка в актива си. Рен гостува на Севиля в следващия кръг, докато краснодар приема на свой терен Челси.