Силни Казийски и Аспарухов, Верона с трета загуба в Италия (видео + галерия)

Българската волейболна звезда Матей Казийски и отборът на Блу Волей (Верона) претърпяха трето поражение в италианската Суперлига.

Воденият от бившия национален селекционер Радостин Стойчев, част от който е и младият национал

отстъпи като гост на Тоно Калипо Калабрия (Вибо Валентия) с
в двубой от 5-ия кръг, изигран в "Пала Маята" в южния италиански град.
View this post on Instagram

#ViboVerona in pics

A post shared by NBV Verona (@bluvolleyvr) on Oct 15, 2020 at 1:33am PDT

Верона заема 5-ото място в таблицата със 7 точки (2 победи, 3 загуби), Вибо Валентия е четвърти с 8 точки (3 успеха, 2 поражения).

Матей Казисйки изигра поредния си силен мач, като се разписа с 20 точки (1 ас, 2 блока, 47% ефективност в атака, 30% перфектно и 67% позитивно посрещане) и бе най-резултатен.

9 Силни Матей Казийски и Аспарух Аспарухов, Верона с трета загуба в Италия
Аспарух Аспарухов добави

15 точки

(1 ас, 2 блока, 55% ефективност в атака, 23% перфектно и 53% позитивно посрещане).