Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Краев и компания се издъниха срещу последния (видео)

Отборът на Мидтиланд направи изненадващо равенство 2:2 като гост на последния във временното класиране в Дания Хорсенс. "Вълците" поведоха с два гола, но допуснаха изравняване. Българинът Божидар Краев започна като титуляр за гостите, но бе заменен в 60-ата минута.

Мачът започна по мед и масло за Мидтиланд. Тимът откри резултата в 23-ата минута чрез Андерс Драйер, а в 32-ата минута Жуниор Бернардо удвои преднината на своя тим.

Домакиинте обаче успяха да възстановят равенството още до края на първото полувреме с два гола на Яник Пьол в 35-ата и 45-ата минута от дузпа.

През втората част Мидтиланд опита да стигне до успеха, но домакините се защитаваха добре и успяха да удържат ремито.

Така Хорсенс записа първа точка в актива си, но остава на дъното на класирането. Мидтиланд пък изпусна важни точки в битката за титлата, като остава едва на 5-ата позиция със 7 точки до момента.