Сепси с Ради Димитров стигна до инфарктно реми срещу Астра

Отборите на Астра (Гюргево) и Сепси не излъчиха победител в срещата помежду си от 3-ия кръг на румънската Лига 1. Срещата завърши 2:2, като гостите стигнаха до изравняването дълбоко в добавеното време на мача. Българският защитник на Сепси Ради Димитров записа пълни 90 минути за своя тим.

Георге даде преднина на Астра в 15-ата минута, но Буена възстанови равенството в 24-ата минута.

Домакините отново си върнаха преднината с втори гол на Георге в 46-ата минута. Голмайсторът обаче остави съотборниците си в намален състав, след като получи втори жълт и червен картон в 86-ата минута.

Гостите се възползваха от численото си предимство и се добраха до равенството с гол на Сафранко в 95-ата минута.

Така Сепси записа второ реми от началото на сезона и с 2 точки се намира на 13-ата позиция. Астра пък спечели първата си точка, но остава на дъното на класирането.