Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Новак Джокович продължи победната си серия

Световният номер 1 Ноак Джокович се класира за 1/8-финалите на US Open, след успех в три сета над германеца Ян-Ленард Щруф - 6:3, 6:3, 6:1. Така сърбинът остава непобеден от началото на годината.

Мачът вървеше равностойно до 3:3 в първия сет, когато Джокович стигна до пробив, който се оказа решаващ.Вторият сет започна с превъзходство на сърбина, който записа ранен пробив и поведе с 2:0.

Щруф успя да намали со 4:3, но след нов пробив Джокович успя да се приближи до победата в мача.

В третия сет сърбинът даде само един гейм на съперника си, а частта продължи едва 31 минути. Следващият съперник на Джокович на US Open е  Пабло Карено Буста.