Живко Атанасов: Очаквах да е трудно, но не и да имаме само една точка

Централният защитник на Левски Живко Атанасов беше изключително разочарован от поражението с 0:1 от Царско село на стадион "Георги Аспарухов". Новото попълнение на "сините" пропусна да изравни в 90-ата минута, когато удари горната греда на празна врата.

"Какво да им кажа на феновете? Кураж! Искам да благодаря за подкрепата. Само такава усещам от тях, но не успяхме да ги зарадваме днес. Имахме доста брак в играта. Представихме се по-добре от предните два мача, тъй като всеки изминал двубой се опознава и обиграваме все повече. През първото полувреме се опитахме да играе футбол. Имаше един удар в нашата врата преди почивката и ни вкараха гол. Второто полувреме вече беше различно.

Голяма доза късмет ни липсваше, накрая не успях да вкарам. Трябва да видя отново ситуацията.
Имаше много брак в играта ни. Не дадохме максимума от възможностите. Очаквах да е трудно положението, когато дойдох, тъй като виждах състава, но не очаквах да имаме само една точка. Трябва да играем по-добре и да печелим повече точки.

След като не реализирах гола, си помислих, че трябваше да съм по-добре пласиран и да изпреваря защитника преди да ми попречи. Има известна доза напрежение в отбора. Всички обаче са зад нас. Фенове, треньорският щаб, има настроение в тренировките, а накрая на мача не се получат нещата.
Много скоро очаквам да сме много по-добре", завърши Атанасов.