Пирин вкара четири на Янтра

Отборът на Пирин (Благоевград) победи с 4:1 Янтра (Габрово) в мач от втория кръг на Втора лига. “Орлетата” започнаха добре срещата и откриха резултата в средата на първата част чрез Антон Карачанаков. Скоро обаче гостите нанесоха своя удар и изравниха с гол на Пламен Кожухаров. През втората част обаче Пирин успя да вземе своето с две попадения на Преслав Йорданов, а в самия край на мача Джон Аийна оформи крайното 4:1.

С успеха си днес Пирин се реваншира за грешната си стъпка в първия кръг - равенството при визитата на Хебър. Янтра пък не успя да продължи добрите впечатления след минималния успех над Кариана (Ерден).

Пирин (Благоевград) - Янтра 2019 (Габрово) 4:1
1:0 Антон Карачанаков (28)
1:1 Пламен Кожухаров (32)
2:1 Преслав Йорданов (53)
3:1 Преслав Йорданов (74)
4:1 Джон Аийна (90)

снимка: фейсбук - Пирин Благоевград/Pirin Blagoevgrad