Занев: Омръзна ми да ни вкарват гол от всяка грешка

Капитанът на ЦСКА-София Петър Занев изрази разочарование, че тимът му взе само една точка на старта на сезона в efbet Лига. Тимът на Стамен Белчев губеше с 0:2 до 45-ата минута от ЦСКА 1948, но след това върна двата гола, а накрая можеше да стигне и до пълен обрат.

"Не ни изненада противника, сами се изненадахме с грубите си грешки в изграждането на атаките. ЦСКА 1948 се възползва по най-добрия начин. Адмирации за момчетата, че върнахме два гола, но сами сме си виновни, че не взехме и трите. Сами си направихме мача нервен. Омръзна ми да ни вкарват гол от всяка грешка. Реално не сме спирали между двата сезона, така че физически трябва да сме добре. Трудно влязохме в мача днес обаче, през второто полувреме променихме това. Трябва да подобрим контрола върху топката. Самият аз също не съм доволен от този елемент. Трябва да спрем да допускаме елементарни голове от собствени грешки, тъй като хвърляме прекалено много усилия, за да вкараме до гол", заяви Занев.