Мбапе няма намерение да напуска ПСЖ

Звездата на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе обяви, че няма намерение да напуска клуба това лято. 21-годишният французин от доста време е трансферна цел на Реал Мадрид.

"Тук съм. Част от този проект съм за четвърта година. 50-годишнината е много важна за клуба, феновете, всички. Ще бъда тук, каквото и да се случи", заяви Мбапе.

Той говори след третата контрола на ПСЖ, в която шампионът на Франция победи Селтик с 4:0. Мбапе откри резултата още в първата минута. Неймар удвои аванса на парижани, а Ерера и Сарабия се разписаха след почивката. Отборът на Томас Тухел се готви за подновяването на Шампионската лига през август.