Краев сменен при загуба на Жил Висенте (видео)

Българският национал Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте при поражението с 0:1 от Беленензеш. Бившият футболист на Левски беше активен, но не успя да се разпише в трети пореден мач.

Жил Висенте беше в серия от три победи и се намираше в средата на класирането, а Беленензеш се нуждаеше от трите точки, за да се отдалечи от опасната зона.

Домакините от Лисабон пропуснаха две добри възможности до почивката, но като цяло мачът беше равностоен. В 47-ата минута Краев проби по десния фланг и центрира, но вратарят на Беленензеш Нилтон Варела се намеси. Минута по-късно стражът спаси удар на Краев от границата на наказателнот поле.
В 88-ата минута Марко Матиаш изскочи зад защитата на Жил Висенте и стреля силно. Денис отрази удара на бившия нападател на Шефилд Уензди, но при добавката той беше безпощаден.