Вихрен удари тежко Пирин в контрола

Пирин (Благоевград) допусна тежко поражение в спаринга срещу Вихрен (Сандандски). Момчетата на Уорън Фийни загубиха с 2:5 от третодивизионния тим, след като водеха с 2:0 до 32-ата минута. Контролната среща се проведе в Разлог.

През първото полувреме паднаха четири гола. Пирин поведе с 2:0 до 23-ата минута с голове на Влади Златинов (18) и Димитър Алексиев (23). Когато изглеждаше, че "орлетата" няма да имат особени проблеми в днешната си контрола, Вихрен върна един гол чрез Кабранов (32). В края на първото полувреме третодивизионният тим възстанови равенството след автогол на бранителя Мирослав Пушкаров. Второто полувреме беше катастрофално за тима от Благоевград, който инкасира още три попадения в своята врата. В 55-ата минута Вихрен получи правото да изпълни дузпа, която Якимов превърна в гол. Две минути по-късно Кабранов отбеляза втория си гол в срещата, а крайният резултат беше оформен от Гълъбов в 77-ата минута.