Попето донесе точка на Ростов в исторически мач

Бившият капитан на националния отбор Ивелин Попов донесе точката на Ростов в домакинството на Краснодар от 25-ия кръг на руската Премиер лига. Двубоят завърши 1:1 и ще се запомни като най-продължителният в историята на руския елит.

Двата тима останаха на терена цели 111 минути и 15 секунди.Резултатът откри нападателят на Краснодар Маркус Берг в 13-ата минута, който се възползва от подаване на Кристофър Олсон. Дълбоко в добавеното време Ростов получи право да изпълни дузпа.

С огромната отговорност се нагърби Попето, който реализира за 1:1. Така Краснодар събра 45 точки и върви трети във временното класиране, докато Ростов е четвърти с 42. Лидер е Зенит с 59.