Белия: Неприятен мач, най-много мразя безотговорността

Наставникът на Арда (Кърджали) Николай Киров говори след загубата с 0:2 от Дунав. Специалистът призна, че е много ядосан от червения картон на Стойчо Атанасов, дошъл в 23-ата минута.

65 Арда - Дунав
"Неприятен мач от самото начало. Каквото имаше да се обърка, се обърка. Още на загрявката ни се контузи основен играч. След това елементарно изкаран червен картон, обърка ни се цялата нагласа за мача. На почивката се опитахме да сменим постройката, но не се получи.
Безумен червен картон, няма оправдание да си извадиш червен картон още в 20-ата минута. Имаме да работим върху последния пас - или избързваме, или сме неточни. После трябваше много да бяга отборът, трябваше ни гол, но не стигнахме до него.
Дунав смени схемата на игра - досега не бяха играли с четирима защитници. Най-мразя безотговорността на терена. По-важното за мен е как ще изглеждаме през новия сезон, сега имам възможността да дам шанс на всички от състава. Къде ще се класираме, ще покажат мачовете", заяви Белия.