Подиграват се с Хари Магуайър: Уважително спазваше два метра социално дистанциране

Играчите на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър и Давид Де Хеа бяха засипани от подигравки в социалните мрежи след изявите си в мача срещу Тотнъм. Срещата завърши 1:1, но двамата имаха основен принос за гола на лондончани. В 27-ата минута Стивън Бергвайн размина Магуайър и след това стреля в ръцете на Де Хеа, но топката се озова в мрежата.

"Хари Магуайър уважително спазва два метра социално дистанциране", бе един от коментарите на ситуацията. "Отборите се прибират в съблекалнята. Хари Магуайър ще бъде там след 10 минути", бе друг, който описва бавните действия на защитника.
Рой Кийн за Де Хеа: Най-надцененият вратар, бих го пребил (видео)
Де Хеа пък бе силно критикуван от бившия капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн на почивката на срещата. Той дори го нарече "най-надценяваният вратар, който е виждал от дълго време".
След гола на Тотнъм бе извадена и статистика, според която Де Хеа е пуснал във вратата си шест от последните девет удара към вратата си през месец юни.