Йоканович: Няма никакво чудо да биеш Славия - разбирам, че феновете няма как да забравят онзи мач (видео)

Наставникът на Левски Славиша Йоканович заяви след синята победа с 1:0 като гост над Славия, че все още не му харесва играта на отбора.

"Почнахме трудно мача. Имахме дистанция между линиите. Дълго време Гаджев, Бру и и Иванов бяха далеч, но през второто полувреме коригирахме нещата. Имахме контрол, пресирахме през второто полувреме. Няма някакво чудо в успеха. Формулата за победа е една и съща. Вие казахте равностоен мач, но аз не видях Славия да създаде положение.

Разбирам, че феновете няма как да забравят онзи мач. Футболът обаче ти дава шанс да побеждаваш.

Вече изглеждаме много по-добре от преди месец. Надявам се в следващия мач да изглеждаме още по-добре, защото играта все още не отговаря на амбициите на клуба и феновете", заяви Йоканович, който си пожела сините да бият ЦСКА във Вечното дерби.

"Знам много добре какво значи дерби. Играл съм в дербито Партизан - Цървена звезда, водил съм го. Дербито е далеч, все още не мислим за него, но се надявам да го спечелим."

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg