Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Аугсбург и Борусия М със зрелищно реми (видео)

Аугсбург и Борусия (Мьонхенгладбах) завършиха 2:2 в зрелищен мач от 7-ия кръг на Бундеслигата. Домакините откриха чрез Андре Хаан в 27-ата минута, но гостите от Мьонхенгладбах стигнаха до пълен обрат. Макс Крузе и Бранимир Хъргота изведоха тима си до 2:1 с попадения в 33-ата и 71-ата минута. Резултатът се задържа до 88-ата минута, когато резервата Аркадиуш Милик изравни и спаси точката за Аугсбург. Така двата  тима събраха по 10 точки и делят 5-ото място.
В следващия кръг Аугсбург гостува на Шалке 04, а Борусия приема в Мьонхенгладбах съименниците си от Дортмунд.