Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 0:0

Германия плаче: Мечтата ни за медал бе провалена от България

Мечтата за медал за Германия на европейското първенство по волейбол за мъже бе провалена от тима на България, се посочва в коментара за четвъртфиналния мач между двата тима от германския "Експрес".
В материала за мача се отбелязва, че пет дни след победата си над България с 3:2 гейма в груповата фаза, избраниците на треньора Витал Хейнен са загубили от българите в мача за място във финалната четворка на турнира.
Посочва се, че отборът на Германия е очаквал класиране за полуфинал на голям турнир от 1993 година и това очакване ще продължи и след Евро'2013.
Добавя се, че преди турнира белгийският треньор на Германия Витал Хейнен е казал, че тимът е сериозно подмладен и не могат да се очакват чудеса. Припомня се, че Хейнен не е скрил сериозната си изненада от силното представяне на отбора в груповата фаза, в която тимът регистрира три успеха в "Групата на смъртта" и директно се класира за четвъртфиналите.
На полуфинала България ще се изправи срещу Италия. "Скуадра адзура" победи Финландия също с 3:1 гейма. Мачът между България и Италия е в събота (28 септември) от 19 часа българско време на стадион "Паркен" в Копенхаген.