Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Видич: Разочаровани сме и се намираме на дъното

Защитникът Неманя Видич изрази огромното си разочарование от загубата на Манчестър Юнайтед с 1:4 от Манчестър Сити в английското първенство. Сръбският централен бранител и неговият колега Рио Фърдинанд играха неубедително и имат вина за головете на "небесносините".

"Не бяхме близо до спечелването на мача. Това е много разочароващо. От днес ще опитаме да бъдем позитивни и продължаваме напред. Много е трудно, но ще се завърнем. Сега сме на дъното, но в бъдеще ще опитаме да мислим по-положително. Ще опитаме да спечелим следващия ни мач", заяви Видич. В сряда Юнайтед играе с Ливърпул в турнира за купата на Лигата.

В последните седем сезона "червените дяволи" спечелиха пет титли на Англия. Двата загубени шампионски трофея са от Челси през 2010 година (една точка разлика в крайното класиране) и по голова разлика от Манчестър Сити през 2012 година. В шест от случаите, когато Юнайтед печели първо място във Висшата лига, отборът стартира с актив от едва седем точки от първите си пет двубоя в шампионата.