Валенсия задълбочи кризата в Севиля (видео)

Валенсия записа втора победа за сезона след успех у дома с 3:1 срещу Севиля. Победата даде глътка въздуха за тима на Мирослав Джукич, който вече има 6 точки и се изкачи на 9-о място в класирането. Севиля пък остава без победа от началото на кампанията и заема последното място в таблицата с едва 2 точки.

Валенсия поведе с гол на Жонас Гонсалвеш в 32-а минута, но гостите от Андалусия изравниха малко след почивката чрез Кевин Гамейро. Последва нов гол на Жонас и Валенсия отново излезе напред в резултата в 73-а минута. Резервата Виктор Руис оформи крайното 3:1 в 82-ата минута с глава след асистенция на Евер Банега.