Загорчич: Със сигурност гледаме напред към титлата

Треньорът на Литекс Златомир Загорчич заяви след равенството 1:1 със Славия, че "оранжевите“ са изпуснали много положения.

"Не съм доволен от резултата, защото искам да печелим всеки мач. Днес нямахме късмет. Доминирахме през цялото време. През първото полувреме изпуснахме 4-5 положения. След почивката също имахме доста възможности. Много е трудно да се играе срещу отбор, който само се защитава. В друг подобен мач срещу Любимец спечелихме в последните минути, днес Джордан имаше положение в края, но този
път не се получи. Със сигурност гледаме напред към титлата. Ние играем във всеки един мач за победа", сподели Загорчич.