Исмаил Иса отново блести за Шериф, молдовците влязоха в групите

Българският нападател на Шериф (Тираспол) Исмаил Иса отново блесна с добра игра за своя тим при победата с 2:1 над Bойводина (Нови Сад) в реванша от плейофа в Лига Европа. С този успех молдовците си осигуриха класиране в групите на турнира след като в първия мач измъкнаха равенство 1:1.

Днес Иса се отчете с асистенция за домакините, след като в първата среща бе автор на гола за своя тим. Българинът даде паса за Джулиам, който откри резултата в 59-ата минута на мача. След това Фернандо удвои преднината на Шериф в 67-ата минута, а Войводина се добра само до почетно попадение в 90-ата минута чрез Лекович, но въпреки усилията им в добавеното време, гостите не успяха да стигнат до толкова нужното им равенство и така Шериф продължава напред в турнира.

Шериф (Тираспол) - Войводина 2:1 (в първия мач 1:1)
1:0 Джулиам (59)
2:0 Фернандо (67)
2:1 Лекович (90)