Алегри: Бяхме отбор само 13 минути

Наставникът на Милан Масимилиано Алегри бе крайно разочарован от загубата с 1:2 на старта в Серия “А” при гостуването на Верона, oсобено след като тимът му поведе с 1:0 с гол на Андреа Поли в 13-ата минута.

"Играхме добре като отбор само 13 минути. След това загубихме две-три поредни топки в центъра и дадохме възможност на Верона да поеме въздух и да погледне към нашата врата. Преди това бяха изключително затруднени. След гола си помислихме, че всичко ще стане много лесно и се отпуснахме. Вкараха ни два гола с глава, като вторият дойде след контраатака. Проблемът е, че не играхме като отбор. Видя се, че някои играчи, които не водиха подготовка, са затруднени физически. Домакините заслужиха победата и ги поздравявам. Не приемам поведението и отпускането на някои наши футболисти. Не е приятно да загубиш в първия кръг. Ясно е, че трябва да работим много. Сега трябва да играем много важен мач в сряда, който е различен и определено не трябва да повтаряме играта си от Верона. За трансфери не искам да говоря, тъй като в сряда ни чака прекалено важен двубой с ПСВ Айндховен. След това ще коментираме евентуално. В Холандия играхме добре, но днес не”, заяви Алегри, който за втора поредна година стартира сезона в Серия “А” с поражение.