Египтянинът вкара красив гол, но въпреки това не впечатли Левски (галерия)

Египетският халф Мохамед Афрото игра в двустранна игра на "Герена" и вкара красив победен гол. Въпреки това футболистът не впечатли кой знае колко ръководството на 26-кратните шампиони. Без да блести с нещо специално игра и роденият в Швейцария Александър Заркович. Заради двамата треньорският щаб на "сините" организира двустранна игра днес, която завърши 3:2 за единия от смесените състави. Афрото отбеляза именно третия, победен гол. Африканецът премина технично между двама бранители, единият от които Заркович, и с хубав удар в далечния ъгъл опъна мрежата.

Въпреки попадението обаче, египтянинът не впечатли ръководството. Първите 35 минути от играта бяха изгледани от спортния директор Наско Сираков и техническия такъв Христо Йовов. След края на първата част от двустранната игра обаче двете легенди си тръгнаха. Афрото показа добри технически показатели, но се видя ясно, че е назад с подготовката и не е в добро физическо състояние. Това едва ли ще се хареса на Левски, тъй като на Славиша Йоканович му трябват готови футболисти.

Другите голове в мача вкараха крилото Илиян Йорданов и младата надежда Антонио Вутов от дузпа, които направиха 2:0, но след това Йордан Милиев и юношата Димитров бяха точни за 2:2. Накрая обаче Афрото направи 3:2. Все още не е ясно каква ще бъде съдбата на полузащитника и Александър Заркович, като има вероятност двамата да останат на проби още няколко дни преди "сините" да вземат окончателното си решение.

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ ДНЕШНОТО ЗАНИМАНИЕ НА ЛЕВСКИ!