Бандаловски показа стария си нрав и в Белгия

Бившият капитан на ЦСКА Иван Бандаловски показа стария си нрав и в белгийския шампионат, след като си изкара нелеп червен картон в продължението на мача на неговия нов тим Од-Хеверле Льовен срещу Стандард Лиеж при загубата с 0:1 на "Стад Морис Дюфрасн".

Бандата получи жълт картон в 91-ата минута, а три минути по-късно вече крачеше към съблекалните с директен червен, макар до края на мача да не оставаше повече от минута.

Загубата остави ОХ-Льовен на последото място в класирането на белгийската "Про Лига" с една точка след два кръга. Единственото попадение в мача отбеляза централният бранител на гостите Людовик Буйсенс в 47-ата минута, след като си заби автогол и по този начин донесе победата на Стандард.