Сашо Тонев блести в Бирмингам при успех над Малага

Много силен мач за Астън Вила направи Александър Тонев при успеха с 3:2 над Малага на "Вила парк". Родният национал започна титуляр, като асистира за втория гол и впечатли новите си фенове със своята бързина и удар. Голмайсторът Кристиан Бентеке отбеляза два гола в 12-ата и 30-ата минута от дузпа. Влаар бе точен след подаване на юношата на ЦСКА от ъглов удар. До края на почивката Окоре си отбеляза автогол в 42-ата минута, а Дардер направи загубата на четвъртфиналиста от Шампионската лига на миналата година почетна.

Първото полувреме Тонев, който остана на терена до 77-ата минута бе много активен и заедно с Бентеке бяха най-силно аплодирани от над 22 000 фенове в Бирмингам.

АСТЪН ВИЛА - МАЛАГА 3:2
1:0 Бентеке (12)
2:0 Влаар (20)
3:0 Бентеке (30-дузпа)
3:1 Окоре (42-а)
3:2 Дардер (62)