Фулъм изпусна Бетис, Бербатов игра цял мач

Фулъм завърши 1:1 на "Крейвън Котидж" срещу испанския Бетис в поредната си предсезонна контрола. За лондончани цял мач игра Димитър Бербатов. Домакините откриха в 13-ата минута чрез Стив Сидуел, който засече в мрежата центриране от корнер на Брайън Руис. Бетис увеличи натиска си, а Бербатов се принуди да се завърне в отбрана. В 53-ата минута обаче испанците стигнаха до изравнителен гол, като точен беше Носа Игиебор. Фулъм стигна до втори гол, но той беше отменен заради засада. В събота Фулъм ще изиграе и последната си проверка преди сезона - срещу италианския Парма.