Хазуров игра само 8 минути в първия мач на Лиерс за сезона

Българският нападател Костадин Хазуров игра само 8 минути в първия мач на Лиерс за сезона в белгийското първенство, а жълто-черните отстъпиха с 1:2 на собствен терен на вицешампиона Зулте-Варегем. И трите попадения паднаха преди почивката, като за домакините се разписа Доли Менга в 42-ата минута за 1:1. Само три минути по-късно обаче братът на Еден Азар- Торган Азар, вкара за гостите от Варегем второ попадение. Хазуров пък се появи на мястото на Жюлиен Феркаутерен, но не успя да помогне за спечелване на точка.

Уд Хаверле Льовен отстъпи с 0:1 при визитата си на Кьортрайк, като Иван Бандаловски не беше в групата на гостите. Бившият капитан на ЦСКА все още чака от Българска армия да му изпратят жълтата карта, за да бъде регистриран в местната федерация. Медиите обаче обявиха, че вероятно юношата на Левски ще бъде на разположение за домакинството на Генк на 3-и август.