Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Рангелов с голов пас и червен картон при поражение на Люцерн

Българският нападател на Люцерн Димитър Рангелов беше изгонен при загубата с 2:4 от Аарау в среща от втория кръг на швейцарското първенство. Юношата на Славия, който се разписа за успеха над Лозана преди седмица, получи червен картон в добавеното време за реплика срещу съдията. Българинът вече беше декориран в жълто, но си позволи да апострофира съдията и закономерно видя червения цвят.

Иначе мачът започна добре за Митко. Той подаде на Божанич за гола, с който Люцерн поведе в 8-ата минута, но за малко повече от 20 минути домакините вкараха цели 4 попадения. Отново Божанич се разписа преди почивката и направи загубата на Люцерн по-почетна.

ААРАУ - ЛЮЦЕРН 4:2
0:1 Божанич (8)
1:1 Йекле (13)
2:1 Щаубли (22)