Негредо напусна лагера на Севиля, андалусците започнаха с победа

Нападателят на Севиля Алваро Негредо напусна лагера на отбора вчера следобед, предадоха испанските медии. Стрелецът на "бяло-червените" е пред официално подписване на договор с английския Манчестър Сити. Според "Марка" двата клуба вече са се споразумели за сума около 28 милиона евро.

Междувременно тимът на Унай Емери започна с победа лятната си подготовка. Севилци надиграха с 4:1 неизвестния Сан Фернандо в мач бенефис на 35-годишния футболист Антонито. Хосе Антонио Рейес застана дясното крило след продажбата на Хесус Навас.

Именно той изравни резултата в 33-ата минута, след като три по-рано Карион беше открил за домакините. През второто полувреме "бланкирохос" надиграха тотално съперника и с две попадения се отличи новото попълнение Марко Марин (54 и 90). Рейес вкара втория си гол в срещата (63).

Севиля: Жулиан; Модесто, Фасио, Пареха, Фернандо Наваро; Гуаренте, Мадуро, Котан; Рейес, Пероти, Русеску;
В игра влизат още: Коке, Кала, Карисо, Алберто Морено, Медел, Ракитич, Марин, Витоло.

Снимки: "Марка"