Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Босненци са следващият съперник на Ботев

Босненският Жрински (Мостар) победи с 1:0 гостуващия Санта Колома от Андора и се класира за втория квалификационен кръг на Лига Европа, където ще срещне българския Ботев (Пловдив). Първият мач е на 18 юли в Босна и Херцеговина, а реваншът е седмица по-късно.

Старши треньорът на босненците Бранко Карачич даде почивка на четирима от своите футболисти, които играха при победата с 3:1 в Андора миналата седмица. Това се отрази на играта на домакините и те не успяха да стигнат до гол до 76-ата минута, когато все пак Велибор Джурич се разписа в мрежата на андорците за крайното