Новакът Любимец изненада Локо (София)

Новакът в "А" група Любимец победи Локомотив (София) с 1:0 в контролна среща, играна в Самоков. Антон Огнянов вкара единствения гол от дузпа минута преди края на първото полувреме. Мачът премина при поделено надмощие, като и двата тима изпуснаха по няколко изгодни положения.

В предишната си проверка столичните "железничари" надвиха с 3:2 втородивизионния Ботев (Гълъбово).

Локомотив ще изиграе още две контроли преди началото на шампионата – на 10-и юли от 18:00 часа в "Надежда" ще бъде представянето на отбора за новия сезон, а на 13-и Локо ще гостува на съименника си от Мездра.