Черноморец победи Любимец с 2:1 в контрола

Черноморец победи Любимец с 2:1 в контролна среща по футбол, играна днес в Бургас. Резултатът бе открит в 38-та минута с гол от дузпа на Лъчезар Балтанов, а дузпата бе отсъдена за нарушение в наказателното поле срещу едрогабаритния централен нападател на бургазлии Сюлемайн Грамане. В 65-та минута Станислав Дрянов излезе сам срещу вратаря на Любимец и увеличи на 2:0 за Черноморец. В 68-та минута Валери Кулинов-младши намали на 1:2 след грешка на вратаря на бургазлии Свилен Нотев, който обаче бе с няколко много добри прояви през второто полувреме. В 70-та минута Яни Пехливанов изчисти от самата голлиния с атрактивна задна ножица и запази победата на Черноморец. През второто полувреме по-добрият отбор на терена в Бургас бяха гостите от Любимец.