Англия завърши наравно с Чили

Нападателят Хари Кейн отбеляза гол през второто полувреме, но Англия записа второ равенство - 1:1 срещу Чили в мач от група "Е" на Световното първенство по футбол за младежи до 20 години в Турция. Англичаните са на трето място в класирането с две точки. Ирак победи Египет с 2:1 и е на върха с 4 точки, пред Чили със същия актив.

Кейн получи пас от халфа Рос Баркли в 64-ата минута и преодоля вратаря Дарио Мело. Николас Кастильо даде аванс на Чили в 32-ата минута, когато бе точен от дузпа.

В група "F" Уругвай спечели първа победа, след като се наложи с 2:0 над Нова Зеландия с попадения на Джорджиан Де Араскаета и Николас Лопес. Узбекистан е начело в класирането, след като завърши 1:1 с Хърватия. Двата отбора имат по 4 точки актив след първите два мача в групата.