Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Фалкао уверено води Колумбия към Мондиал 2014

Новото попълнение на Монако Радамел Фалкао вкара поредния си важен гол за националния отбор на Колумбия. Нападателят откри резултата при победата с 2:0 над Перу, която затвърди колумбийците на второто място в квалификациите в зона Южна Америка. По този начин отборът направи нова голяма крачка към класиране на Мондиала догодина. За финалите на шампионата в Бразилия визи получават първите 4 тима, а Колумбия има 7 точки аванс пред 5-ия Венецуела.

Фалкао се разписа от дузпа в 13-ата минута, а в 45-ата Теофило Гутиерес увеличи преднината на домакините. Съставът на Перу остана с човек по-малко в 70-ата минута след червен картон на Карлос Замбрано.

Перуанците са 6-и в подреждането с 14 точки.

КОЛУМБИЯ - ПЕРУ 2:0
1:0 Фалкао (13) д.
2:0 Гутиерес (45)