Треньорът на Монтана мисли да се маха

Настоящият старши треньор на Монтана Георги Станков обмисля раздяла с клуба, след като той изпадна в "Б" група. В двубой без значение за неговия състав днес играчите от "Огоста" загубиха с 1:3 като гости на регионалния съперник Ботев (Враца). "Получи се един мач на неособено високо ниво. През първото полувреме стояхме по-добре на терена, а през втората част умората надделя, падна концентрацията и ни вкараха два гола. Моето бъдеще не е ясно. Ще имам среща с кмета на Монтана, но самият аз не съм много сигурен дали искам да остана", заяви братът на Александър Станков.