Остава ли горчив привкус след шампионския мач на Юнайтед? (снимки)

Манчестър Юнайтед узакони 20-ата си шампионска титла с класическа победа с 3:0 срещу Астън Вила, а главното действащо лице на "Олд Трафорд" беше Робин ван Перси. Холандецът вкара и трите гола за "червените дяволи", като по този начин излезе начело в голмайсторката листа на Висшата лига. Както обаче често се случваше през сезона, и в този двубой имаше ситуации, след които реферите бяха обвинени, че са ощетили съперника на Юнайтед. Във фокуса на вниманието попаднаха трите попадения на Ван Перси, станали факт след спорни положения за засада. Предлагаме ви снимки от въпросните ситуации, а вие сами преценете правилно ли са постъпили страничните съдии, като не вдигнаха флага.
1. Атаката при първия гол още във 2-ата минута. Всичко започва с дълъг пас на Уейн Рууни към намиращия се на десния фланг Антонио Валенсия. Но дали еквадорецът е в засада?

2. 13-a минута. Подаването отново е на Рууни, а Ван Перси се отскубва от бранителите на Вила и след миг ще отбележи зрелищен гол от воле. Остава въпросът в засада ли е холандецът в момента на паса, или е зад последния защитник.

3. Ван Перси довършва гостите с гол в 33-ата минута. Тук сякаш ситуацията е най-ясна и футболистът на "червените дяволи" определено е в засада в момента на подаването.