Вижте червения картон, заради който Етър ще напуска "А" група (видео)

От Локомотив (Пловдив) разпространиха в интернет репортаж от снощния скандален мач с Етър, след чийто край гостите заплашиха, че ще преустановят участието си в първенството. "Виолетовите" загубиха с 0:3, като се оправдаха със съдийските отсъждания. Ключов момент се оказа изгонването на вратаря им Матеуш Бак в 70-ата минута. Тогава полският страж удари без топка автора на първия гол Диего Фераресо. От записа така и не се вижда какво провокира агресията у вратаря. Останали с човек по-малко на терена, гостите допуснаха още два гола.

Етърци се оплакват, че реферите свирят тенденциозно срещу тях и затова не виждали смисъл да остават в шампионата. В миналия кръг, при загубата с 0:4 от ЦСКА в Сливен, стражът на тима отново беше изгонен. Тогава това беше Ненад Филипович, който беше отстранен още в първата минута.

В момента тимът на Сердар Даят е предпоследен на 5 точки от спасението.

СКАНДАЛНИЯТ МОМЕНТ ЗАПОЧВА НА 2:52 МИН.

Снимка: plovdiv24.bg