Спартак (Плевен) и Локо (Горна Оряховица) врътнаха "хикс"

При равенство 1:1 завърши приятелската среща между плевенския Спартак и лидера в първенството на Северозападната В група Локомотив (Горна Оряховица). Двубоят се игра на стадион "Белите орли".

Двата отбора се вкопчиха в здрава битка още от самото начало. Топката се разиграваше предимно между двете наказателни полета. Заслуга за това имат и защитните формации, които действаха много концентрирано и не позволиха на противниковите нападатели да разиграват в опасна близост до вратарите. Първото полувреме завърши без попадения.

В 54-ата минута племенникът на легендата Красимир Балъков – Антоний, се възползва от грешка на Теодор Михайлов и изведе "железничарите" напред в резултата. В средата на второто полувреме Любомир Тодоров изравни. Голмайсторът на плевенчани се оказа на точното място след центриране от корнер и разбъркване в наказателното поле на гостите и фиксира крайното 1:1. Освен попаденията съперниците имаха още по две възможности за гол, но ги пропиляха. По-чисти бяха тези на домакините, но Йоан Петков и Альоша Илиев не успяха да преодолеят вратаря на Локо, озовали се очи в очи с него.