Стойчо Стоев хвали млад талант и заяви: Не подценявайте Мисиджан (видео)

Наставникът на Лудогорец Стойчо Стоев остана доволен от представянето на своите футболисти през второто полувреме в мача с Локомотив Москва. Българският отбор победи с 2:1, като попаденията вкараха Даниел Абало и Роман Безяк.

"Доволен съм от играта на нашия отбор през второто полувреме. Подавахме си добре топката и успяхме да изградим няколко опасни атаки. През първата част нещата не се получаваха. Вкарахме ранен гол и се прибрахме. На полувремето им казах, че ако продължаваме по този начин, ще дойде положение и ще ни вкарат гол.

Луму се включи добре. На него просто му трябва време, за да разгърне пълния си потенциал. Още като го взех, знаех, че е добър футболист. Той има не лоша техника и се опитва да играе на скорост. Не подценявайте и Мисиджан.

Двамата с Луму раздвижиха играта, тъй като са остри играчи. Жалко, че няма да мога да използвам Георги Терзиев в първия мач с Лацио. Докторът ми каза, че неговото възстановяване ще трае между една седмица и десет дни. Стискам палци още някой централен защитник да не се контузи", заяви Стоев след срещата.