Миланов титуляр при победа на ЦСКА

Футболист №1 на България за 2013 г. Георги Миланов започна като титуляр за ЦСКА (Москва) при победата след изпълнение на дузпи над Металист (Харков) в първия кръг на турнира за Обединената Суперкупа, който се проведе в Израел. Миланов беше много активен в първото полувреме, като в 20-ата минута опита да изненада стража на украинците Александър Гориянов с далечен удар, но не намери целта. През втората част на негово място в игра влезе швейцарецът Стивен Цубер.Постепенно украинците изравниха играта и дори взеха инициативата. В крайна сметка двата тима не си отбелязаха гол и така се стигна до дузпи, където московчани триумфираха с 4:2, като победното попадение отбеляза Алан Дзагоев. В турнира участват още Шахтьор (Донецк) и Зенит (Санкт Петербург).