Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Феноменалният победен гол на Тиаго Алкантара срещу Щутгарт (видео)

Бившият халф на Барселона Тиаго Алкантара не просто донесе победата на Байерн (Мюнхен) с 2:1 срещу Щутгарт като гост в третата минута на добавеното време тази вечер, но го стори с феноменален гол. Баварците направиха впечатляващ обрат, след като четвърт час преди края губеха с 0:1 в резултата, преди ветеранът Клаудио Писаро да изрвани с глава в 76-ата минута (в 29-ата Ведад Ибишевич бе извел домакините напред). Течеше 93-ата минута, когато Рафиня центрира и Тиаго с фантастична странична ножица изпрати топката във вратата на Свен Улрайх, който преди това бе направил блестящи спасявания. Насладете се на красивото и ценно попадение на Тиаго Алкантара, първо за него в германската Бундеслига.