Очаквайте в 18:00 Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник)

Даниел Пеев: Надявам се контузията на Георги Петров да не е сериозна

Волейболният отбор на Нефтохимик 2010 надигра като домакин Славия с 3:0, като запази място в 4-ката на Суперлигата. Победата, обаче, дойде след три изключително оспорвани гейма, в които бургазлии затваряха частите с минимална разлика и след контузия на основния им точконосец - диагоналът Георги Петров. Ето коментарът на треньора на тима Даниел Пеев за BGvolleyball.com след мача:

"Не изиграхме по най-добрия начин този мач. Но в срещи, срещу по-слаби противници се получават колебливи игри. Важното бе спечелването на трите точки и ние го направихме. Във втория гейм се контузи диагоналът ни Георги Петров, който изкълчи глезен. Това доведе до принудително напускане терена. Ние нямаме втори диагонал, като се наложиха промени и реорганизиране на състава. Въпреки тази ситуация момчетата успяха да излязат от трудното положение и да устискат до край. В понеделник предстои преглед на Георги Петров и всички се надяваме контузията му да не е сериозна. Предстои ни тежко гостуване на Ботев (Луковит), където традиционно домакините се хвърлят с всички сили срещу всеки противник".