Без Бербатов Фулъм стигна до преиграване срещу Норич

Норич и Фулъм завършиха при 1:1 двубоя си на "Кероу Роуд" от третия кръг на ФА Къп и ще трябва да преиграват на "Крейвън Котидж". Голмайсторът на лондончани Димитър Бербатов не бе в групата на Фулъм.

Дарън Бент изведе гостите напред пет минути преди края на първата част. Нападателят стреля с глава, а стражът на Норич Марк Бън бе излязъл напред и не успя да се намеси добре. Това бе и първи гол на нападателя от месец октомври насам. Точно преди почивката Робърт Снодграс изравни. Дебютантът Джош Мърфи центрира добре в малкото наказателно поле, където нападателят засече с глава.

След почивката Рики ван Волфсвинкел пропусна да донесе победата на Норич. Така двата отбора ще трябва да преиграват сблъсъка си на "Крейвън Котидж".

НОРИЧ - ФУЛЪМ 1:1

0:1 Бент (40')
1:1 Снодграс (45')