Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Един от пропуските на годината в Ла Лига (видео)

Големите пропуски не подминават и големите първенства. Мароканският нападател на Гранада Юсеф Ел-Араби сътвори късен кандидат за пропуск на годината с отиграването си в мача срещу Райо Валекано от 16-ия кръг на Ла Лига. Да вкараш гол на празна врата изглежда толкова лесно… не и ако питате Ел-Араби, който в 31-ата минута направи по-трудното и НЕ отбеляза най-лесния гол в кариерата си. За щастие на мароканеца, съотборникът му Фран Рико откри резултата само 4 минути по-късно, а гостите от Гранада спечелиха двубоя с 2:0.